| RăzvanP06 a întrebat:

Ce parere aveti de acest pc? http://www.dc-shop.ro/wish/&wid=9482

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Este foarte ok, dar dupa parerea mea ai cam aruncat prea mult pe procesor. Un i5 4460 este arhisuficient pentru configuratia aceea.

Bft!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am acelasi pc, putin diferit procesorul ca nu e OK dar in rest tot e la fel. si stai linistit poti rula mai toate jocurile pe ultra fara probleme. sa stapanesti sanatos.

| Adelin89 a răspuns:

Pare bun PC-ul.Nu cred ca ai probleme cu jocurile noi, cu acel PC.Cred ca iti vor rula la detaliu mare happy