| 6bod9 a întrebat:

Ce parere aveti de assassins creed revelations?

2 răspunsuri:
| darkcloud256 a răspuns:

E tare. Daca vrei am un review despre el pe http://jocuripc256.blogspot.com/. Aici vei putea afla mai multe despre joc. De abia astept sa apara.

| WhiteShadow238 a răspuns:

Cel mai tare joc din lume :X:X:X Eu unul am CD-uri originale cu toate editiile din Assassin' Creed! adica 1, 2, 3 pe 1 l-am terminat de 3 ori pe 2 de 2 ori laughing si pe 3 o singura data acum mi-am cumparat GTA IV & Episodes From Liberty City CD ORIGINAL!