| FrozEenSoul a întrebat:

Ce parere aveti de contul meu de metin 2 dupa pegasus? http://www.youtube.com/watch?v=s2Y_tr5QBfA&feature=plcp Dau funda si voturi, multumesc!

Răspuns Câştigător
| Prici a răspuns:

Super contul
Pare a fi contul unei persoane cinstite care nu fraiereste pe nimeni si nu foloseste hackuri. Nu conteaza sa ai cele mai bune iteme doar cum le folosesti
Bravo tie si bafta in continuarehappy

1 răspuns:
| FrozEenSoul explică (pentru Prici):

Da, nu stau cu hackuri ca dupa sa stau cu inima la gat ca iau ban. Nu stau sa fraieresc, de ce? Sa castig cv intr-un joc si sa pierd ceva mai important in realitate? Nu merci...