| Instinkt a întrebat:

Ce parere aveti de piesa asta?
http://www.youtube.com/watch?v=g3iN7kzyFbo&feature=plcp

13 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Dovada vie că şi rap-ul poate fi fără ****.

| Instinkt explică (pentru Woodenpints91):

Daca ne vedem pe strada nu cred ca mai zici astarolling on the floor dar fiecare cu parerea lui

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Instinkt):

Dacă ne vedem pe stradă e posibil ca unul din noi să primească un pumn în gât de la celălalt. Dar melodia asta ot fără ouă rămâne.
Sunt din Galaţi. Nu dai o fugă pe aici?

| Instinkt explică (pentru Woodenpints91):

Pai ''de ce nu vine dumneata'' in capitala sa te minunezi si tu pe aici..si hoo bai gigi duru ca nu a zis nimeni ca e vorba de bataie ca in spatele tastaturii toti suntem Mike Tyson

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Instinkt):

Nu-s Mike Tyson nici în realitate nici în faţa tastaturii. Dar nu suport bufonii ca tine ce au impresia că pe net spun chestii pe care în realitate nu le-aş zice.

| Instinkt explică (pentru Woodenpints91):

Tu ai o problema grava..Am zis ca-ti respect opinia ca ai dreptul la libera exprimare si mi se pare normal, dar am zis ca ti-ai facut totusi despre mine o parere gresita si anume ca n-am c**ie intelegi.Nu te-am jignit si nici nu vreau pentru ca nu te cunosc. ziceam doar ca daca m-ai cunoaste personal ti-ai schimba parere pe care o ai despre mine numai dupa voce si o melodie nu ma poti judeca

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Instinkt):

Eu am spus că muzica ce-o cânţi tu n-are c**ie. Tu, nu ştiu dacă ai şi nici nu-mi pasă. Pari genul de om pe care nu aş vrea să-l cunosc şi în viaţa reală.

Răspuns utilizator avertizat
| CautNume a răspuns:

Nu ascult asa ceva.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
imi plac versurile.love strucklove struck si cum canta fata.
O zi minunata sa aihappy

| Xtadelo a răspuns:

Buna!
Tu esti? straight face
Super melodia love struck
Multa bafta!

| BloodyBallad a răspuns:

Oribil.