| GolopențaAdrian a întrebat:

Ce parere aveti de jocul Genshin Impact? Stiti si alte jocuri care au lumi frumoase si diversificate?

5 răspunsuri:
| hisaruki a răspuns:

Buna! Joc Genshin de ceva vreme si nu m-am plictisit big grin Povestea jocului e tare, plus ca te poti juca cu prietenii. Mai este Honkai Impact, din cate stiu nu sunt foarte asemanatoare dar sunt de la aceeasi companie. Mai este Blue Protocol care se aseamana cu Genshin.

| GolopențaAdrian explică (pentru hisaruki):

Da sa stii ca nici eu nu m-am plictisit! De Honkai Impact am auzit dar de ultimul nu

| Mayhem666 a răspuns:

Am inceput si eu sa ma joc de curand, in prima zi am stat pana la 3 dimineata si m-am jucat, am ajuns la rank 8, si in a doua zi, adica acum, am stat de la vreo 12-1 dupa amiaza, pana la 3:30 dimineata, adica pana acum 15 minute, si am ajuns la rank 11, aproape la 12.
E foarte fain jocul, deja am devenit dependent. Maine planuiesc sa ma joc iar, si poate ajung si la rank 16, ca mi-a zis o prietena din Germania, ca la rank 16 putem sa jucam "coop" orice ar insemna aia. I
In afara de caracterul principal, am mai deblocat inca 5 caractere si deja am deblocat multe lumi, am ajuns pana la aia chinezeasca superba.
Daca vrei sa ma adaugi la prieteni, poti sa iti trimiti un mesaj privat si asa putem vorbi mai liberi.

| GolopențaAdrian explică (pentru Mayhem666):

Da e un joc fain

| DanielaFD a răspuns:

Eu l-am jucat pe telefon, este interesant. Poţi încerca şi dragonicle tot pe telefon. Îmi place mult şi e primul joc de care nu m-am plictisit aşa repede big grin