| Bojica_Dinamo_Adrian_1994 a întrebat:

Ce parere aveti de urmatorul pc si sa-mi dati si mie niste jocuri pentru el 4gb ram 256 placa video 2/4 ghz uni au spus ca e pc de birou ce ea ce nu sunt de acord cu ei si placa video integrata Intel GMA 3100

1 răspuns:
| sighi a răspuns:

Placa e putin naspa, in rest e ok, de recomandad incearca gta san andreas, counter strike 1.6 si source, de go nu stiu, l4d1,mafia 1, battlefield 1942 si 2, si multe jocuri dar de recomandat sa nu fie open world ca placa nu prea tine