| Bojica_Dinamo_Adrian_1994 a întrebat:

Sall ce parere aveti despre urmatorul pc 2/4 ghz 256 placa video integrata Intel gma 3100 model 4 gb ram cam ce parere aveti si cum mi-ar merge jocurile si dati-mi niste jocuri care sa-mi mearga

3 răspunsuri:
| djdani2010 a răspuns:

Placa video e integrata, e cam slaba happy

| njohn a răspuns:

Cam slabuta placa video, avantajul este ca ai 4gb de ram, deci isi ia din ram,
-oricum iti merg o multime de jocuri de ex: gta san andreas, hitman, nfs world, StreetLegal_Redline, delta force etc...

| albul96 a răspuns:

Jocurile enumerate mai sus vor merge la setarile minime, iti recomand un pc cu minim 6 gb, Intel core i5, si de preferabil placa video dedicata