| IonuTz_5371 a întrebat:

Sa va povestesc. Ieri am cumparat o placa de baza http://www.pcgarage.ro/placi-de-baza/msi/g31tm-p21/ asta. Are video integrat. La unele jocuri imi cere driverul pentru ea ce sa fac de unde il iau la ea mi-a dat un cd cu mai multe chesti pe el pentru placa de sunet si altele. Ma ajutati si pe mine va rog. Denumirea placa video integrata este placa video Intel Graphics Media Accelerator 3100

2 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Pai trebuie sa instalezi toate cd-urile pe care le ai primit, altfel nu vor merge.

| IonuTz_5371 explică:

La placa de baza mi-a dat doar un cd si pe el am instalat tot si placa video si tot tot si tot nu merge la farming simulator 2011 zice ca nu am instalat driverul de la placa video ia id meu ionuthzu