| Merx a întrebat:

Ce parere aveti despre acest BLOG?
http://tutoriale14.wordpress.com/ Este facut de mine :)!

Răspuns Câştigător
| electriz a răspuns:

Este dragut dar tutoriale sunt intr-un fel "banale", ai puea sa schimbi tema parca verdele ala nu da ft bine parerea mea, si la bara de butoane poate faci tutoriale pe categorii si pui un buton Categorii sau numele categoriei, oricum este dragut happy

1 răspuns:
| DexxTer a răspuns:

Ce chestie. Ublam azi pe net si am intrat in el thinking inainte sa vad intrebarea ta. E foarte bun. Poti face un clip cu descarcarea si instalarea a unui hack de Top? happy.