| ionut6709 a întrebat:

Ce parere aveti despre acest laptop?
-Intel® Core™ i5-7200U pana la 3. 1GHz
15.6" Full HD
-8 gb ram ddr4
-1 T de stocare
- NVIDIA GeForce 940MX 4GB ddr3
VREAU SA JOC DOAR GTA V, CS:GO, SI ALTE JOCURI MAI SLABE IN SETARI HIGH, NU MA INTERESEAZA SETARILE ULTRA, VERY HIGH ETC.Sa am FPS minim 55-60 in GTA V SI CS
Laptop-ul costa 2199 lei, zic ca merita pretul nu e nici mare nici mic.

1 răspuns:
| SilviaDulcik a răspuns:

În loc de acel laptop, mai bine pui încă o sumă de bani și cumperi ceva mult mai bun: http://www.pcgarage.ro/......dos-black/
E vorba de o diferență de 500 lei dar față de cel specificat de tine are:
- procesor quad-core
- placă video cu 40% mai bună