| An0nim01 a întrebat:

Ce parere aveti despre acest video: http://www.youtube.com/watch?v=DsAK2Aw62mU :D, astept pareri! ^.^

Răspuns Câştigător
| cParty a răspuns:

Aaa pai a iesit f bine m-am uitat de vreo 10 ori chiar mi-a placut daca o sa mai faci asemenea video-uri sa fi sigur sa ca o sa iasa bine happy bv si pacat ca numai joci ...bafta tongue

5 răspunsuri:
| cParty a răspuns:

Super si eu joc valmondial poate ne intalnim in joc big grin

| An0nim01 explică:

Nu asta este ideea, ca fac reclama!, ma refeream la cum a fost facut, este primul video facut in Sony Vegas si vroiam sa stiu daca a iesit bine; D

| An0nim01 explică:

Si in plus numai joc!happy

| cParty a răspuns (pentru An0nim01):

Aaa pai a iesit f bine m-am uitat de vreo 10 ori chiar mi-a placut daca o sa mai faci asemenea video-uri sa fi sigur sa ca o sa iasa bine happy bv si pacat ca numai joci ...bafta tongue

| Raul141 a răspuns:

Parerea mea e ca iti faci reclama big grin

| An0nim01 explică (pentru Raul141):

Nu asta este ideea!, ma refeream la cum a fost facut, este primul video facut in Sony Vegas si vroiam sa stiu daca a iesit bine; D