| jonny_2743 a întrebat:

Ce parere aveti despre: http://www.youtube.com/watch?v=_IxvpBvux80 (astept pareri, si cu ce ar trebuie schimbat sau nu)

Răspuns Câştigător
| nickmadd a răspuns:

Suna bine felicitari. versurile merg la suflet

4 răspunsuri:
| Crisis a răspuns:

Orice are un inceput, imi place big grin. Banuiesc ca inregistrezi in casa, nu? Daca da, incearca sa schimbi micu'. Imi plac versurile, continua! happy

| alexotsa a răspuns:

Este foarte frwmoasa

| jonny_2743 explică:

@DimmDub@ da inregistrez in casa, dar am un microfon: BEHRINGER: C-1U si mixerul: behringer eurorack ub1202 (faza e ca nu prea imi place cum fac eu masterul si ma chinui sa il reusesc, oricum o sa vin cu piese noi si o sa va anunt)...deci sunt destul de profi pentru un Home Studio dar sculele fiind achizitionate de curand nu m-am ubisnuit cu ele

| jonny_2743 explică:

Ms ca ma sustineti, daca v-a placut incercati sa dati si voi un mass cu piesa mea pentru a fi mai cunoscut pe net si nu o sa va dezamagesc...