| Marian33335 a întrebat:

Ce parere aveti despre Consola asta? http://www.emag.ro/......DHJJWMBBM/

3 răspunsuri:
| RaspunsIntrebare a răspuns:

Diferenta dintre ps4-le de 1tb si 500gb abia se vede daca nu joci foarte multe jocuri si nu stochezi videouri sau imagini.In plus la varianta de 500 sunt ma

| RaspunsIntrebare a răspuns:

Diferenta dintre ps4-le de 1tb si 500gb abia se vede daca nu joci foarte multe jocuri si nu stochezi videouri sau imagini.In plus la varianta de 500 sunt mai multe optiuni cu jocuri tu mie mi se pare ca e mai profitabila cea de 500si un joc