| c0pil1n a întrebat:

Ce parere aveti despre Eneba?
Merita sa cumperi jocuri de pe acel site?
Daca aveti alte site-uri as dori sa lasati aici un mesaj si as dori si cateva recomandari de jocuri.
Merita sa imi cumpar pubg? E frumos jocul, captivant?

Răspuns Câştigător
| Nemeessis a răspuns:

Salut. De pe Eneba am luat și eu Battlefield V și s-a meritat. Deci da, merită să iei jocuri de pe Eneba.
Alte site-uri poți încerca: G2A, Kinguin.
Depinde ce fel de jocuri îți plac ție. Îți pot spune ce am jucat eu și s-a meritat: The Witcher 3: Wild Hunt, Battlefield V, Assassin's Creed Valhalla, Assassin's Creed Odyssey, Assassin's Creed Origins, Far Cry Primal, Red Dead Redemption 2, Borderlands 3, Valorant, Hitman 2, Hitman 3, Watch Dogs 1, Watch Dogs 2, The Long Dark, Cyberpunk 2077.
Nu merită să îți cumperi PUBG, sunt alte jocuri mult mai decente decât PUBG. Dacă chiar vrei jocul, mai bine îți iei gratis PUBG Lite.

1 răspuns:
| UnderVoltage a răspuns:

Eu si cativa amici am cumparat PUBG de pe eneba acum 2 saptamani.
Cat despre PUBG Lite plin de hackeri motiv pentru care am cumparat PUBG.