| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Ce parere aveti despre jocul Mortal Kombat 11 pentru PS4? Isi merita jocul banii?

3 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Daca esti fan al seriei sau al fighterelor, da, clar. E posibil sa fie cel mai bun din serie. Sigur, poti astepta sa mai scada pretul daca nu iti permiti.

| BBJHHRUGs a răspuns:

Pentru, PS4 nu merita, (poate versiunea piratata) insa varianta pentru PC isi merita fiecare banut pana la ultimul penny. Consider consolele ca o si cum ti-ar oferi o experienta limitata. Un PC daca ii atasezi un joystick si instalezi un emulator il poti transforma intr-o consola. Nu stiu de ce dar am impresia ca aceste platforme sunt pentru copii. Probabil esti un pustulache de 14-15 ani.

| Celcestietot a răspuns:

Seriile Mortal Kombat sunt unele din cele mai bune serii de jocuri de lupte. Își merită banii, mai ales dacă ești fan... Go for it bro! laughing