| alexx102428 a întrebat:

Ce parere aveti despre jocul PRO EVOLUTION SOCCER (PES) 2018?

2 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

O parere buna! Pes chiar a imbunatatit grafica anul acesta la fel si pasele etc, parca nu mai sunt robotei! Eu tot cred ca eau nevoie de un nou "motor" grafic dar sunt multumit! Inca un lucru Daca ai vrea sa iti iei Pes ia-ti doar pe xbox one si PS4 pe celelate console xbox 360 si ps3 se vede absolut oribil parca e acelasi pes de 4 ani, au fost bune la vreamea lor aceste console!
Uite diferenta
https://www.youtube.com/watch?v=6DZidznJidM&t=145s

| alexboss2020 a răspuns:

Cand am spus la grafica m-am referit la xbox one si ps4, PC-ul e exclus deoarece se vede mai bine decat orice consola si e cel mai bun!