| Alecsandriii a întrebat:

Ce parere aveti despre jocurile:Saints row 2; Saints row:the third; Saints rowIV si Sid Meier's Civilization:Beyond earth! Care este cel mai bun, repede

1 răspuns:
| KosmynGaby a răspuns:

De obicei ultima varianta este si cea mai impresionanta(ma refer la Saints Row).Eu am jucat Saints Row the third, si m-a impresionat insa nu am apucat sa-l termin. IV din cate am auzit este cu extraterestri care invadeaza pamantul laughing. 2 s-ar putea sa fie prost din punct de vedere grafic, deoarece e si mai vechi. Ultimul joc nu l-am jucat.Deci dupa mine ori Saints Row III ori IV.