| DeeDee007 a întrebat:

Ce parere aveti despre noua versiune a jocului lady popular? de pe lady popular.com

4 răspunsuri:
| Bianka1811 a răspuns:

Ador versiune :X e super :X:*

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Super faina...cu cealalta versiune deja incepusem sa ma plictisesc.Asta mi se pare mult mai interesata, mai ales ca au bagat 2 animale care le poti cumpara cu dolari, a bagat si iepurasi, operatiile sunt mult mai ieftine...ador jocul acum.
Apropo, cum o cheama pe domnisoara ta? Daca vrei sa imi spui, da-mi mesaj privat cu numele ei si apoi iti spun si eu. Bye!

| DeeDee007 explică:

Si mie imi place mai mult doar ca nu stiu cum sa o pun pe domnisoara sa faca baie si sa doarma.

| DyYaLoOl a răspuns:

Mi-se pare mai buna. Imi place mai mult? Tie>? :d