| PenséeArtistiqueღ a întrebat:

Ce parere aveti despre Sony Vaio?

Referitor la calitate, durabilitate, functionare, etc.

Funda!

http://www.flanco.ro/it-c/laptopuri-tablete/notebook-lap top/notebook-sony-vaio-vpcyb2m1e-s-cu-procesor-amd-dual- core-e-350-1-60ghz-4gb-320gb-amd-radeon-hd-6310-graphics -microsoft-windows-7-home-premium-silver.html

1 răspuns:
| Membru23 a răspuns:

Te sfatuiesc sa iti iei Sony vaio sunt foarte foarte rezistente am avut si eu unu si mi-a cazut din mana pe gresie si decat s-a zgariat in rest nu a avut nimic. Este foarte foarte bun merge impecabil il recomand! FUNDA!?