| Nustiucinece a întrebat:

Ce parere aveti despre Windows 8.1 in legatura de Gaming, din ce am inteles nu ruleaza toate jocurile pe el este adevarat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt ruleaza toate jocurile atata tot ca jocurile mai vechi nu sunt bine optimizate pentru el adica ai sanse de lag in jocuri mai vechi...eu pe asta il folosesc de ceva timp si nu am absolut nici o pronlema cu el ( am jucat de la cs go pana la seria batman si assassin's creed, dota etc si nu am avut nici o neplacere) bine ce e drept consuma putin mai multi rami decat 7 dar daca ai 4-8(gb) e ok happy

2 răspunsuri:
| DrTerrible a răspuns:

Ruleaza toate jocurile daca stii tu sa le faci pe unele sa rulze. De ex sunt anumite jocuri care nu iti vor merge direct dupa instalare...trebuie sa faci anumite modificari. Pentru gaming iti recomand windows 7 e mult mai ok din punctul asta de vedere. Succes

| ionutzz223 a răspuns:

Salut!
Windows 8,8.1,windows 10=FAIL!
Parerea mea!
Bafta!