| guiest a întrebat:

Ce parere aveti desprea ideea mea legata de acst vlog? http://youtube.com/user/nextstepvlog.Credeti ca o sa am succes cu el? Astept raspunsurile voastre.

1 răspuns:
| Skilline2012 a răspuns:

Niste sfaturi:
1.Nu mai face politica daca vrei sa ai mai multi subscriberi. Prin incurajarea la vot al unui anumit candidat vei pierde alti subscriberi.
2.Vezi ce faci cu calitatea sunetului.
3.Nu incerca sa imiti alti vloggeri, cel putin background-ul vrei sa semene cu al lui Mickey dar e varza. So be natural.

Astea-s doar cateva sfaturi. Ca sa mai ai succes, normal ca-ti trebuie si subiecte interesante si originale, care nu au mai fost dezbatute + glume bune. Astea-s doar constatari trase dintr-un singur video. Cum sunt o persoana directa, nu cred ca o sa ai prea mult succes, dar oricum, multa bafta!