| bog16 a întrebat:

Ce pareri aveti pentru prima oara despre Assassin's Creed Revelations?

Răspuns Câştigător
| Assassins a răspuns:

Pai m-a impresionat foarte mult,am jucat si Assassin's Creed,Brotherhood si II, dar revelations m-a impresionat foarte mult, are graphica mai buna din cate vad si asta imi palce.Scene de lupta si misiuni noi.Asta a fost parerea mea.

2 răspunsuri:
| bog16 explică:

Ca sa stii de AC Revelations stiu de cand au aparut primele zvonuri.

| .::CyBeR::. a răspuns:

Acum ai aflat de el? laughing) Am aflat acum 3 saptamani de el.In fine.
Eu zic, ca va fi un joc foarte bun avand in vedere versiunile precedente A.C 1/2/Brotherhood care ne-au lasat masca(pe unii)
P.S:V-a aparea Call of Duty Modern Warfare 3, Far Cry 3 ce zici de asta :->.