| Alchol_Dany_1983 a întrebat:

Ce preferați call of Duty black ops sau Modern warfar 3

2 răspunsuri:
| 98Enigma a răspuns:

Prefer Call of Duty Black Ops deoarece povestea mi se pare mult mai buna ca in MW3, multipayerul este mult mai bun fata de MW3(paradisul hackerilor) si are zombie modul care ne place la toti... Dar daca vrei sa cumperi unul din jocurile astea te sfatuiesc sa iti ai strangi bani sa sa iti cumperi Black Ops 2...

| AlexGTX2 a răspuns:

Eu prefer MW3 pentru ca are o poveste mult mai buna decat black ops (parerea mea) si diferentele grafice nu sunt foarte mari deoarece amandoua au aceleasi cerinte de sistem.