| badboy_6643 a întrebat:

Ce program sa folosesc pentru a putea deschide imagini GIF?
eu am Windows Photo Viewer dar nu pot deschide aceste imagini si caut un program de genul windows photo viewer dar care sa imi deschida si imagini GIF. dau funda programului care merge

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

GIF-urile le deschizi cu orice player din pc-ul tau! De exemplu Windows media player sau BSplayer sau VLC sau... orice player!
Bafta!

| badboy_6643 explică:

Treaba este ca nu merge cu nici un player.si as vrea un program genul Windows Photo Viewer, sau o versiune anume a WPV daca se poate.

| frankieee a răspuns:

Am reusit cu media player clasic la win7...la xp doar dai dublu click