| anonim_4396 a întrebat:

Ce programe trebuie sa instalez pentru win7 ultimate ca sa ma joc jocuri?

Răspuns Câştigător
| gamestoper1998 a răspuns:

Nu iti trebuie programe doar trebuie sa cauti ce jocuri is compatibile cu windows 7. Spre exemplu scrii numele jocului pe care vrei sa il downloadezi dar scrii si,, for windows 7''. Daca vrei sa stii daca este compatibil iarasi scrii numele jocului si system requirements si acolo iti da sistem de operare:mac, windows 98, 99, 2000, xp, si windows 7.Deci in principiu cauta-ti jocuri compatibile cu w7.Bafta si cat mai multe downloadari.