| BurNouD a întrebat:

Ce s-a intamplat cu EmpireLegacy (Cronikal) ca vad ca nu se mai deschide? crying Stie cineva? sadSi daca stiti imi zice-ti plzz cand se deschide sad

3 răspunsuri:
| Josh a răspuns:

EmpireMt2, Serverul Cronikal s-a inchis pe veci... nu se va mai deschide niciodata; conturile s-au sters sad Acum sunt doar 2 servere Relvus si Hero ( Hero e cel mai tare acum ) Era cel mai tare server privat ( EmpireMt2 - Cronikal ) dar la un moment dat l-au modificat si l-au facut naspa... toti au iesit adica nu prea mai juca nimeni deci l-au inchis de tot timp de vreun an. Acum s-a redeschis modernizat, modificat dar fara cronikal. EmpireMt2 a devenit acum un server total nou dar super. Sper ca te-am ajutat happy

| BurNouD explică:

Hero cel nou de pe empiremt2? l-am jucat! Naspa acum...deja nu mai treci de 97, te faci usor 90 si dupa pana la 97 chin, dupa e imposibil(decat daca stai 10 ore pe zi poti sa faci ceva lvl-e).Si da-mi si mie site-ul cu Relvus si Hero(le incerc si p-alea).Eu nu am auzit de ele.

| sebyrebeles a răspuns:

Mah descarca iar de pe site metinu si dupa descarci si pach si il bagi unde l-ai copiat si merge