| nfs10 a întrebat:

Ce sa aleg intre nfs carbon-nfs underground 2 si nfs most wanted 2005

3 răspunsuri:
| Wally26 a răspuns:

Most Wanted e mai misto!

| mickeyMT a răspuns:

Parerea mea este sa le joci pe toate 3 in urmatoarea ordine: Underground 2, Most Wanted, Carbon. Sunt geniale! Nu o sa regreti.
Dar daca vrei doar 1 din ele, poti incerca Most Wanted.

| wsernameinvalid a răspuns:

Da, adevarul e ca NFS Most wanted e mai tare ca celelalte. Nu am incercat NFS underground 2(nici 1) dar most wanted e mai tare. Poti incerca si NEED FOR SPEED HOT PURSUIT 2, sau 4. Da funda celui care a raspunbs cel mai bine pentru. tine.