| xcristix a întrebat:

Ce sa fac folositor la calculator,as vrea sa invat sa fac jocuri,da am auzit ca e greu si eu habar n-am de programare,m-am gandit sa fac un site,dar nu stiu cum se gastig bani dintr-un site+ca nu pot tine calculatorul deschis non-stop,m-am gandit sa fac filmulete cu power point dar nu stiu de ce nu fac,si am si un pc mai vechi cu procesor amd athlon 2400+ la 2 ghz,512 ram si placa video nividia geforce mx440 de 64 mb

1 răspuns:
| BallsofDust a răspuns:

Daca vrei sa faci un site poti intra aici
http://www.ucoz.ro/? pguid=3620098143&gclid=CM3IuZbjiLICFQjwzAodRSAAVA

poti sa pui pe site fisiere sa downloadeze altii sa faci conturi premium si sa doneze altii trebuie sa iti bati capul

sa faci un joc ei bine doar sa deschizi un sv privat de metin2, cabal, dekaron etc sa creezi tu propriul tau joc nu ai sa poti pentru ca ai nevoie de pc ff puternic si de aparatura daca vrei sa faci un sv privat iti dau niste linkuri

http://www.tutoit.com/ghid-metin2-cum-fac-un-server-privat-de-metin2/#