| Shaggy02 a întrebat:

Ce sa ma joc in timpu liber in afara de jocurile Counter-strike sau metin2. Ce imi propuneti?

3 răspunsuri:
| KIibrDM a răspuns:

S4 League

| Mâncărici a răspuns:

Mmohut.com sunt multe jocuri online care ar putea sa-ti placa. Dar daca vrei ceva ''filtrat'' de mine, uite": www.lineage2.com este si serve Romanesc: www.lineage.ro sau www.lineage2.ro, crosfire. Astea sunt cele mai bune dupa parerea mea

| RLzZ a răspuns:

Cabal incearca haxball daca iti place fotbalul e un joc simplut exista tot felul de harti si din astea army rae incearac incearaca si nfs gta