| RA94 a întrebat:

Ce se intampla daca gasesti toate intel-urile la Call of Duty Modern Warfare 2?

3 răspunsuri:
| MacTavish16 a răspuns:

Primesti Cheat-uri noi ca de exemplu : Infinite Ammo si altele

| EckoTM a răspuns:

Paaai...daca joci pe xbox/ps 3 primesti extra,, trophies", oricum la PC nu exista asa ceva.nici macar nu exista multiplayer care sa il descarci atunci cand descarci call of duty singleplayer,doar separat poti descarca multiplayerul,deci, in final, daca te joci de pe calculator si ai toate intelurile nu se intampla nimic

| EckoTM a răspuns (pentru MacTavish16):

? eu le am pe toate si nu am primit nimic