| ConducereaLumi a întrebat:

Ce servere de cs 1.6 cunoasteti?

De preferat respawn sau furien la care primesti V.I.P. prin Steam

Funda

2 răspunsuri:
| ConducereaLumi explică:

Frate... eu vreau doar un server de cs 1.6 nu un joystick straight face

ce lume intrebi ceva si ei imi spun cv ce nu ma intereseaza...

| georgevali a răspuns:

Daca te hotarasti la pc am eu un joystick pentru tot gta cs nft to eftin cu doar 95 lei si e nou in magazin seda cu 250 lei descriera:Este un joystick de tip maneta nefolosit cu instructiuni in limba engleza conexiune prin USB la laptop sau la calculator cablu de 2.5 metri card personal si merge la orce joc ca:GTA, CS, NFS, etc este ambalat in cutie proprie.Se misca il toate partile si este usor de folosit nu trebuie sa instalezi nimic, gama de produse Trust este una dintre cele mai bune firme de console si joystick-uri.ma anunti aciea