| Fl4sh3rON a întrebat:

Ce servere de romani la minecraft stiti?

218 răspunsuri:
| ala112 a răspuns:

Salut intra pe serverul asta
Nu are hamachi nu ip doar bagi numele
Super simplu si super tare serverul
Admini responsabili si server este in dezvoltare

Server:minecraftrbs.zapto.org:25565

| ninjaboi2001 a răspuns:

Salut, e un server foarte tare de minecraft. acesta este : Craiova-zone.zapto.org. Este foarte tare! si siteul este : Craiova-zone.zapto.org. Iti dau un sfat. Intra pe server.
Succes!

| Darkus22 a răspuns:

Faction Craft Romania.Este cel mai tare server de minecraft romanesc. Uite site-ul http://factioncraft.enjin.com/home Sa spuneti ca v-a adus ByDog

| Sebinius00 a răspuns:

Am eu un server bun pe hamachi:
Network id: 5.100.153.244
Parola : 100100
Eu joc pe servarul asta cu colegi mei de la scoala e smecherwinking

| putrack a răspuns:

Uite am eu ia de aci (e pe hamachi) Network ip: 5.92.10.65 pass:123
Ip server: 5.92.10.65 GO Go Go!

| LowWw a răspuns:

Salut uite aici :
Website: http://contemcraft.do.am/
IP: contemcraft.servegame.com

| LowWw a răspuns:

Romania-zor.zapto.org

| LowWw a răspuns:

Mc.MGaming.Ro server hostat 24/7 intrati si nu o sa regretati tongue

| kRyStY_1411 a răspuns:

Am eu serveru meu propriu! Add cristi_c2009@yahoo.com

| NicolasGabriel a răspuns:

Eu stiu pe Minecraft-Romania.com
Ip:
mck.mcro.eu
si
mc.Minecraft-Romania.com
Numele meu este XNickX
Pentru mai multe servere add pe skype la: nicolas.serbana
Funda?

| k1dutzz a răspuns:

89.43.156.193 E sv meu si la un baiat. e ff tare sunt own daca vrei dau gm mode pentru cerere pe forum intra pe sv

| andutuprimus a răspuns:

Intra pe acesta:86.126.200.32
Aici primiti iteme de bun venit si alte chestii tariwinking
In caz ca IP-ul se va schimba, nu va faceti griji, imd se va face un forum!

| PisoiulPericulos a răspuns:

Incearcale pe astea asta-i survival: sv.minecraftromania.ro
iar asta-i roleplay : rpg.minecraftromania.ro

| Anonimul3315 a răspuns (pentru PisoiulPericulos):

Auzi stiu ca ai dat raspunsul asta acum 5 luni dar abia acum am gasit si eu si cand scriu serveru la multi plaier imi zice conectare refuzata dc?

| PisoiulPericulos a răspuns (pentru Anonimul3315):

Pai poate a fost editat serverul... asa am mai patit si eu

| MEnergy a răspuns:

Cel mai tare server care e si de romani sponsorizat de,, Monster Energy,, hamachi : MEnergy1, MEnergy2
pass : 123
id de mess : crysty99_99@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai am eu server. Daca esti interesat da-mi id-ul de mess si vorbim acolo despre ce iti trebuie(nu bani).

| GaBiSiStOp a răspuns (pentru anonim_4396):

Uitel asta este gabriel. 2913

| LineGuide a răspuns (pentru anonim_4396):

Uite fil_mv@yahoo.com

| mrianbest4 a răspuns (pentru anonim_4396):

Inetra pe servarul meu no lag pluginuri eventuri misto dar e hamachi idu minecraft.best.ro parola 12345 ip: 5.84.204.91 intra

| Roked a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt eu interesat de servar mil potii trimite pe id meu de mess cosmin_marita

| Alexander1234 a răspuns (pentru anonim_4396):

46.214.13.197 e al meu si a unui baiat da nu e tot timpul deschis

| alexjoacaminecraft a răspuns (pentru anonim_4396):

Uite aici un id de messenger,, Cornel. tudora@yahoo.com

| Andrey2525252525 a răspuns (pentru anonim_4396):

Salut mai ai serverul de minecraft

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stie cine va un server de roman gratis adica nu bani? daca cine va stie adresa mea este kukuucu@yahoo.com pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.mcromania.eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

IP: kreezcraft.zapto.org:25565

Detalii: http://minecraftservers.net/server/20449/
(daca va place, votati)

| LineGuide a răspuns:

Hey! Stiu un super server 24/7, dar nu e romanesc. Oricum se verbeste engleza, si nu este necesara, deoarece e semi-creativ!
IP:82.192.76.211

| TheDarkMita a răspuns:

Mc.arth.ro cel mai fain nu exista altu mai fain sunt distruse limitele de playeri
+nu e lag + eventuri faine

| iloveusa a răspuns:

Sv.minecraftroania.ro

| AdmiNuL a răspuns:

Eu caut servere de Minecraft.

| MariusZap a răspuns:

Intra pe 79.119.252.30:25579 e cel mai bun server. Ownerul este online aproape mereu si te poate ajuta oricand.Nu sunt grieferi si te distrezi foarte mult

| DanyBv a răspuns:

Mcro.zapto.org

| alexutzu1230 a răspuns:

| filiblox a răspuns:

Minecraft.lcsnet.ro! online 24/25 no white-list, jobs on, events at 15/20 players.

| Cypry4n a răspuns (pentru filiblox):

Acest server este cel mai tare!
P.S. filibox te rog nu-mi mai da ban Cypry24

| filiblox a răspuns:

Minecraft.gameway.ro

| IceVirus a răspuns:

Un super server: mc.XtremeXPC.ro, admini de treaba, Anti-Hack! Bresa de securitate BUNA

| CatalinD03 a răspuns:

89.41.155.78 este al meu iti dau eu op daca intri