| theDrifter a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa pot sa fac transferuri la goalunited? DETALIAT funda! big grin

1 răspuns:
| IuLYaN17 a răspuns:

Poi... auzi aici in primul rand fa-ti casa clubului de nivelul 2 si dupa ce e gata poti face transferuri. Dai la "Echipa" > "Transferuri" si acolo iti arata "Tara > Pozitia >Forta de baza".Iti alegi tot ce vrei si dai "Cauta", dupa care ai sa vezi ca in dreapta scrie "Liciteaza", dai acolo scrii suma si dai "OK"! Bafta funda?
PS:Cand faci transferuri sa stai tot timpul "cu ochi pe jucator" pentru ca cineva poate sa-ti ia jucatorul daca a licitat mai mult decat tine.winking