| Stefan_Balan_1982 a întrebat:

Ce ziceti este bun acest laptop http://www.expertreviews.co.uk/laptops/1281478/fujitsu-l ifebook-a530 Cel mai bun raspuns are funda

Răspuns Câştigător
| Eus3b1u995 a răspuns:

Leptopul in general este bun, in Battlefield 3 o sa obtii pe medium 20-25 fps etc memoria te cam dezavantajeaza avand doar 3GB dar sunt buni pentru ca sunt ddr3.Procesorul Intel core i3 370m hmm este un procesor bun are 2. 40ghz si cu processor boost s-ar putea sa ajungi la 2. 80ghz dar pentru ca este i3 este foarte bun.In rest este foarte bun. Daca este pentru gaming o sa iti ruleze orice joc. Daca e pentru business este excelent.Numai Bine.