| ZwolleZwolle2003 a întrebat:

Ceau TPU.Cine poate sa imi enumere toate meciurile de la wrestlemania 29? Dau funda+vot

Răspuns Câştigător
| Iulian03 a răspuns:

Http://en.wikipedia.org/wiki/WrestleMania_29 le ai pe toate mai jos.

1 răspuns:
| diannna38 a răspuns:

Alberto Del Rio vs Jack Swager :meci pentru centura la categoria grea(meci normal)
The Miz vs Wade Barret Inter continental championship(meci normal)
Antonio Cesaro vs R-Truth US championship(meci normal)
Undertaker vs CM Punck (Meci normal)
Brock Lesnar vs Triple H (fara descalificari +locul de munca a lui Triple H il va pierde daca va pierde meciul de la WrestleMania)
Randy Orton,Sheymus, Big Show vs The Sheild
PreShow :Brodus Clay, Tensai, Cameron, Naomi vs Rodes Scholars and Bree Bela
Team Hell No (Kane si Daniel Bryan)vs Dolph Ziggler si Big E Lagston Tag Team Champion
Cris Jerico vs Fandango
MainEventul John Cena vs The Rock WWE championship