| AvalohAlyn a întrebat:

Cei ce au Euro Truck Simulator pe steam,merge sa bagi mod-uri in joc?(masini, harta Romaniei)

1 răspuns:
| N0xEterniS a răspuns:

Bineinteles ca da. Sa fii atent la versiunea jocului si a modurilor.
( Din cate imi amintesc, harta Romaniei era cu mult in urma, trebuia sa faci downgrade la versiunea jocului sa-ti mearga. )

Iti recomand : https://blog.promods.net/

Nu este vorba de virusi, etc. Este tinut tot timpul la ultima versiune a jocului, adauga o gramada de chestii noi in joc.