| vortex_5084 a întrebat:

Cel mai bun laptop care il gasiti pana in 20-22 milioane? Sa fie i5 si sa il folosesc mult pentru gaming.De asemenea o firma buna gen Asus,Acer,Dell, Lenovo etc.

1 răspuns:
| Jorah a răspuns:

Mdeah, asta caut si eu, tot mai bun gasesti un PC la 17 mil, + ca la laptop trebuie sa-i cumperi coolere ca o sa se stinga daca te joci mult. ( se suprasolicita, se incalzeste si nu mai face fata ).

Totusi daca gasesti da-mi un mesaj privat, ca imi trebuie si mie.