| GolopențaAdrian a întrebat:

Cele mai bune jocuri din seria Prince of Persia? Ce parere aveti de aceste jocuri din serie?

2 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Prince of Persia Sands of Time, Warrior Within si The Two Thrones sunt cele mai bune din serie fara nicio indoiala.
Mi-au placut si ultimele 2 aparutetonguerince of Persia si Forgotten Sands.

| Glaeder a răspuns:

Prince of Persia the sands of time, de departe cel mai bun. Jocul asta mi-o inveselit copilaria, il jucam non-stop, mi se parea extrem de dificilhappy. Am auzit ca iese un Prince of Persia nou, la anul presupun, de la Ubisoft. Succes!