| Frank51 a întrebat:

Ceva jocuri cu storyline fain stiti? In afara de gta5, tomb raider, dead space, mafia.

3 răspunsuri:
| IonutR1 a răspuns:

Assassin's Creed toata seria cu Ezio, Battlefield, Watch Dogs 1(Exista si 2, dar 1 are o poveste foarte buna), The Last Of Us si Hitman Absolution(Si alte jocuri din seria Hitman, dar Absolution are cea mai buna poveste, parerea mea). Mai sunt si alte jocuri dar astea au fost printre cele mai bune jocuri in diferiti ani, unele sunt putin mai vechi, dar nu vei realiza asta dupa ce incepi sa le joci. Gameplay placut! laughing

| VictorJulien a răspuns:

God of War,The Walking Dead,Darksiders, The last of us, Detroid Become Human, The Witcher 3, Devil may cry 3 etc

| Marius_Marius_1997_AVLB a răspuns:

Trilogia Crysis e foarte buna