| AvalohAlyn a întrebat:

Chiar merita cumpărat DLC-ul pentru ETS 2 Road to the Black Sea? Ce notă i-ați da? E chiar bine făcut? Totuși e 1 milion.
Vreau să știu dacă e fain sau cam prost făcut, daca e realist.

Răspuns Câştigător
| Celcestietot a răspuns:

Salut! Uită-te la review-uri și așa îți poți da seama. Le poți căuta pe platformele unde se vinde DLC-ul, pe Google sau chiar pe YouTube, în format audio și video. Dar, îți mai poți face o idee bine consolidată văzând gameplay-ul al respectivului conținut, într-un videoclip, cum ar fi pe Dailymoton sau YouTube. Dacă nu ai găsit din cele scrise mai sus, poți să citești caracteristicile DLC-ului și să decizi pe loc dacă îl vei achiziționa sau nu. Cu sau fără părerea altuia, tot conținutul acela îl vei accesa, tot pe noroc vei merge într-un final, căci până la urmă nu sunt toate detaliile pachetului prezentate, iar jocul îți poate rula diferit pe device-ul tău sau să creeze un conflict cu programul, iar în urma acestuia să ai diverse bug-uri.

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=AC9Is9Tm8qE

Is trei tari, ai ce face.

Ia de aici cu 12 euro si ceva

https://www.instant-gaming.com/......black-sea/

| PainTech a răspuns:

Nota : 7/10.