| LolyFecu a întrebat:

Ciao TPU!winking. Stiu ca-i o intrebare mai stupida decat mine, dar... Cum Doamne Iarta-ma joc si eu pe un anumit server de Metin2, de exemplu A L A S K A? Atunci cand am luat Metinu' de pe Steam am gasit in el servere gen Polariblablabla si inca cateva. Trebuie sa descarc server-ul de pe site-ul sau principal? Cum sta treaba, am nevoie de ajutor. PLIZ! Daw funda =]!

Răspuns Câştigător
| KnyRPG a răspuns:

Salut! Poti cauta pe forumul lor! (http://metin2alaska.ro)
Funda? Mss Bft

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca serverele private nu or sa iti apare pe Metin2 pe Steam (nu prea are sens sa apara, din moment ce ei tot incearca sa le inchida pe toate). Deci cam trebuie sa le descarci de pe site-ul lor.

| LolyFecu explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri!