| Bybybya a întrebat:

Cine are un cod si parola(adica un cont) pe webkinz? pls dati-mi si mie ca sunt tare curioasa sa vad cum e jocul...si asa... fara cod e aiurea.pentru ca nu am avantajele pe care le am cand am cod.pls

Răspuns Câştigător
| WebkinzRomania_4948 a răspuns:

In fiecare zi dam CODURI Webkinz
pe site-ul oficial Webkinz Romania:
www.WebkinzRomania.ro
:)

1 răspuns:
| AiEnmaa a răspuns:

Da eu ti leas da dar daca ai fi interesata un plus webkinz in oras la mine in billa costa 43, 99 lei un plus webkinz si asa pe degeaba sa stii ca nu-ti da nimeni uitate pe net si ai sa vezi. Sper ca ti-am fost de ajutor.