| fata2011 a întrebat:

Cine imi da niste servere de samp da fara parola si daca au parola sa imi spuneti dau funda!

Răspuns Câştigător
| IoNuTz02 a răspuns:

Gta.gamesiasi.ro

147 răspunsuri:
| Petre_Petre_1989 a răspuns:

Cel mai tare sv 95.64.36.13:7777

| Fcdb_Becks_1997 a răspuns:

HostName: Gta.Gamesiasi.Ro
Address: 80.96.216.233:7777
Players: x / 50
Ping: 12
Mode: Romania
Map: San Andreas

Toti vom incepe de la level 1. Cu o suma relativ medie de bani.
De aici fiecare va trebui sa munceasca pentru bani, nu veti primi nimic de la admini! ( Doar prin donatii )

-Economia Serverului

Economia serverului este una relativ medie, nici prea mult nici
prea putin, deoarece dorim sa satisfacem toti jucatorii, cei carora
le place o economia mai mare si cei carora le place o economie mai mica.

Bataliile pentru teritorii intre mafii sunt dezactivate in momentul de fata,
dar avem un sistem in care pentru fiecare membru dintr-o mafie rivala omorat,
vei primi 5000$ + 1000 materiale pentru a-ti creea arme si 100 g droguri

Avem si un magazin de etnobotanice de la care va puteti umple viata si armura.
Tastati /get drugs sau /get crack in-game pentru mai multe. Magazinul este
scriptat personal de catre un owner al serverului.

Eventuri organizate de catre admin ZILNIC! :
-Spanzuratoarea
-Hunting EVENT
-Fast event
-Deagle event
-CT vs T
-Last Car Standing
-Simon Spune
-Get TO
-Multe altele

| Buciuta_Edyy_2000 a răspuns (pentru Fcdb_Becks_1997):

Sunt Si Ofiteri Pe el?

| alexinio99 a răspuns:

HostName: | eXtreme Super Stunt | Join us and Let's Play! |
Address: 93.119.26.252:7777
Players: 18 / 50
Ping: 16
Mode: • Romanian Server V5 •
Map: Stunt » DM » Race » FreeRoam

| EdmondX a răspuns:

HostName: Bugged RPG
Address: samp.bugged.ro:7777
Players: 472 / 500
Ping: 13
Mode: RPG Romania 2.06.06a
Map: LS and LV

| GanGc0ca1n a răspuns:

93.119.36.77:7777 Connect All, Serverul este nou dar cu Ajutorul vostru putem sa fim cei mai tari.Primiti Faggio personal Gratuit.Incercati Singuriwinking
Connect: 93.119.36.77:7777

| CA_Antonio_1996 a răspuns:

(*) SAMP.CARTIERUL.TK (*)
Cauti un server de SA:MP? Ei bine, l-ai gasit! SAMP.CARTIERUL.TK este cel mai bun server pe care l-ai putea gasi! Zeci de eventuri zilnic, misiuni si peste 15 joburi si factiuni. Intra acum si primesti doua arme infinite si un vehicul personal!
www.cartierul.tk sau direct la joaca: samp.cartierul.tk
Trimite si tu mesajul mai departe!

Forumuri: aici puteti gasi textul de mai jos, gata formatat. Ii multumsec lui Cata pentru screenshoturi.

Imagine
SAMP. CARTIERUL. TK

Citind asta, vei crede ca e un alt server, aiurea, copie a celorlalte servere mai mari. TE INSELI! Acest gamemode este unic, fiind scris de la zero chiar de administratorii serverului. Acest server a imbinat sugestiile jucatorilor noi, dar si a celor cu experienta intr-un gamemode ce, il consideram noi, aproape perfect. Spun aproape perfect ca sunt sigur ca si voi aveti sugestii bune ce ar imbunatati jocul!

Fiind nou pe server, iti sugerez sa citesti regulamentul (pe forum sau in joc: /reguli). Regulamentul a fost pus la punct de intregul staff, ajungand la concluzia ca nu trebuie sa fie prea strict, dar nici prea permisiv, pentru o experienta a jocului cat mai buna.
Mai departe, poti folosi comanda /newbie. Aceasta comanda iti garanteaza accesul la doua arme infinite inca de la level 1 si de la level 2, primesti si un vehicul personal, fie Sultan, Infenrus, NRG-500 sau orice alt vehicul. Toate acestea automat! Priveste:

ImagineImagine

Ce poti face mai departe? Ei bine, sunt sigur ca vei gasi. Poti incepe prin a termina una din misiunile de pe server, participa la un event standard (fie vanatoare, comoara, lotto, servieta, etc.) sau la unul organizat de catre jucatori sau/si staff-ul serverului. Vei constata ca nu te plictisesti niciodata! Daca nu ma crezi, poti incerca si joburile. Peste 15 joburi si factiuni. Totul doar pentru a fi siguri ca te distrezi de minune! Pe langa factiunile standard, vei vedea ca sunt doua factiuni NFS, Alpha si Beta. Acestea isi incing cauciucurile in Las Venturas pentru teritorii de acolo. Cu punctele castigate, iti poti pune NOS oricand vrei tu sau sa cumperi teritorii.

ImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagineImagine

Tot ce ai citit aici e doar o parte din server. Te astept sa intri si sa te convingi cu ochii tai ca acest server merita cu adevarat!

SAMP. CARTIERUL. TK

| kanGoL233 a răspuns:

HostName: NewNolimit RPG [0.3e]
Address: 31.215.195.93:7777
Players: 8 / 50
Ping: 21
Mode: NN:RP v3.0
Map: San Andreas

| kanGoL233 a răspuns:

HostName: [NEW] Buzau-Studio: The GodFather [0.3x]
Address: gta.buzau-studio.com:7777
Players: 45 / 100
Ping: 26
Mode: Unique Script v3.1
Map: San Andreas
Forum: http://www.buzau-studio.com/forum
Haide si tu la noi in Comunitate si pe Serverul de SA:MP.
Facem Eventuri, Misiuni, dam NRG-uri Gratis... :)

| Eduardo_Don_1998 a răspuns:

RGaming revine in FORTA, intra si tu si fa-ti cont http://forum.rgaming.ro/ iar diseara la ora 19:00-20:00 cel tarziu ora 21:00 SERVERUL va fi ONLINE! (Imi cer scuze de mesaj) da si tu mai departe sa ne adunam cat mai multi pe forumu si pe server. MULTUMESC!

| namee a răspuns:

VirtualStrike [ 0.3e ]

Este un server de samp dedicat celor care doresc sa lege prietenii, Sa se relaxeze si sa se distreze.

Pentru inceput sa fac o mica descriere :

La inregistrare veti primi level 4 + 5.000.000 $ Cash + 50.000 $ Banca.
Case : Peste 100
Bizuri : 20
Masini Personale : 200

Pe acest server puteti face bani luand un job ( Sa le enumar ) :

1. Detectiv
2. Lawyer
3. Whore
4. Drugs Dealer
5. Car Jacker
6. Mechanic
7. Bodyguard
8. Arms Dealer
9. Car Dealer
10. Bus Driver
11. Paper boy
12. Trucker
13. Street Sweeper

Sau participand la eventuri, fast-eventuri, mega-eventuri

Pe acest server aveti posibilitatea sa aveti 2 Masini personale, 1 barca, 1 avion / heli ( la alegere ) o casa, si un biz

Daca doriti sa Donati pentru VIP sau o casa ( Avem case pentru donatii ) Contactati Ownerul : vegas_leo_samp!

Pe server avem 17 Factiuni :

1. Police Departament
2. Federal Bureau of Investigation
3. National Guard
4. Ambulance
5. Corleone
6. Barzini
7. Presedinte
8. Hitman
9. News Reporter
10. Taxy Cab Company
11. School Instructor
12. The Nang Boys
13. Underground Street Mafia
14. The Ballas
15. The Grove Street
16. Los Santos Vagos
17. Tow Car Company

Acest server are 2 Owneri excelenti : CeZaR & Vegas_Leo

Pe acest server puteti vorbi prim /pm de la level 3, Iar sa dati un anunt ( /ad ) de la level 5

Inca suntem in cautare de helperi / admini capabili sa ne ajute sa populam serverul.

Acest server apartine unei comunitati excelente...

Site-ul nostru este : www.virtualstrike.org/forum

Ip Serverului este : samp.virtualstrike.org:7777 sau 84.247.54.83:7777

Cam atat! Daca doriti intr-adevar sa informati despre server va asteptam cu mare drag!

| alexboss_5709 a răspuns:

HostName: [0.3e] Impact-RPG
Address: 192.168.16.100:7777
Players: 20 / 50
Ping: 12
Mode: Impact-RPG V0.1
Map: Los Santos

http://www.facebook.com/ImpactRpg?fref=ts
Te asteptam sa te distrezi cu noi

| razvan990x a răspuns:

HostName: **[0.3x]Romania~National~Trucking**
Address: 86.105.27.229:7777
Players: 2 / 80
Ping: 25
Mode: DSG Trucking V2.5
Map: Rom@ania

| tvet3 a răspuns:

HostName: Krevey Romania:RPG Servar [0.3x]
Address: 93.119.30.155:7777
Players: 20/ 50
Ping: 35
Mode: Krevey v2.3
Map: Los Santos

| Laurentyu_Iulian_1948 a răspuns:

Este un server nou plin cu multe surprize te astept pe tine si prietenii tai sa ne distram! Se beneficiaza si de avantaje
HostName: FGAscension RPG Lvl 2 (sv nou) [0.3z]
Address: 188.241.14.30:7777
Players: 8 / 75
Ping: 17
Mode: FGA v0.1
Map: LS and SF

| Carlos17 a răspuns:

93.119.26.143:7777 server rp foarte fain cine adukee cei mai multi playeri funda

| Lepadatu_Ovidiu_1975 a răspuns:

HostName:.:.Pandora-Network.:.|~Zeii Arenei~|.[*.*]
Address: 93.114.82.185:7777
Players: 14 / 50
Ping: 32
Mode: •™Y! M Alvasy™•
Map: • LS || LV •

| Garcea201 a răspuns:

HostName:.: Am Revenit!
Address: 188.212.105.200:7777
Players: 45 / 60
Ping: 19
Mode: •™ X- Diamond.BnYRomania.Com™•
Map: • LS || LV • Cel mai nou Server De Samp mod Godfather Este Deschis de 2 Zile SA da 3 Levele La ora!

| andreyutz1999 a răspuns:

79.113.102.2:7777 e tare ai sa vezi

| RoB3rToFcSB a răspuns:

[center][b][size=200][color=#000000]SAMP.ProIlegal.Com : GF Server [0.3x][/color][/size][/b]
[img]http://i.imgur.com/0r2k1LY.png[/img][/center]

[b][color=#FF8000]HostName: ProiLeGaL:The Official GF Server [0.3x]
Address: samp.proilegal.com:7777
Players: x / 100
Ping: 3
Mode: ProiLeGaL
Map: San Andreas[/color][/b]

[b][color=#000000]Factiuni:[/color]
[list]
[*][color=#0000BF]Police Departament[/color]
[*][color=#0000FF]FBI[/color]
[*][color=#0040FF]National Guard[/color]
[*][color=#BF4040]Medics[/color]
[*][color=#BF0000]The Mafia[/color]
[*][color=#804000]The Triads[/color]
[*]TowCar Company
[*]Hitman Agency
[*][color=#FF40FF]News Reporter[/color]
[*][color=#FFFF00]Taxi Company[/color]
[*][color=#FF80FF]License Faction[/color]
[*][color=#800080]Ballas[/color]
[*][color=#FFBF00]Los Santos Vagos[/color]
[*][color=#40BFFF]Varios Los Aztecas[/color]
[*][color=#008000]Grove Street[/color][/list]

[color=#000000]Cluburi:[/color]
[list]
[*]NFS
[*]NRG[/list][/b]

[b][color=#000000]Joburi:[/color][/b]

[color=#000000][size=85]Legale:[/size][/color]
[b][list]
[*]Detective (Detectiv)
[*]Lawyer (Avocat) [color=#40FF00]$[/color]
[*]Car Mechanic (Mecanic de masini)
[*]Bodyguard (Garda de corp)
[*]Car Dealer (Vanzator de masini) [color=#40FF00]$[/color]
[*]Boxer
[*]Bus Driver (Conducator de autobuz)
[*]Trucker (Camionagiu)
[*]Garbeage Collector (Gunoier) [color=#40FF00]$[/color]
[*]Paper Boy (Ziarist)[/list][/b]

[color=#000000][size=85]Ilegale:[/size][/color]
[b][list]
[*]Arms Dealer (Traficant de arme) [color=#40FF00]$$$[/color]
[*]Drug Dealer (Traficant de droguri) [color=#40FF00]$$[/color]
[*]Whore
[*]Car Jacker (Spargator de masini) [color=#40FF00]$[/color][/list][/b]

[b][color=#FF0000]# Alte info Importante:[/color]

-[color=#FF4000]Derby[/color] [color=#40FF00]Events[/color]
-[color=#FF4000]GunGame[/color] & [color=#0040FF]CT[/color]vs[color=#FF0000]Tero[/color] [color=#40FF00]Events[/color]
-[color=#FF4000]LCS[/color] & [color=#0040FF]LBS[/color] [color=#40FF00]Events[/color]
-[color=#000000]Fast[/color] [color=#40FF00]Event[/color],[color=#FF4000]Stunt[/color] [color=#40FF00]Event[/color],[color=#FF4000]CashBox[/color] [color=#40FF00]Event[/color] si [color=#FF4000]GetWet[/color].
-Mini Events = Deagle,Knife,Uzzi, M4, Ak47 si altele.
-War (intre ganguri) cu premii!(Mats, Drugs, Bani)
-Avem 2 cluburi (NFS / NRG)
-Sistem de [color=#40FF00]Shop[/color] Mats.
-Primesti [color=#FF0000]NRG-500[/color] la level 3.
-Masini personale
-[color=#FF0000]Premium Account[/color](Cont Premium)[/b]

[b][color=#000000]Eventuri Mari:[/color][/b]
[b]-[color=#800000]Last Gang Standing[/color] (odata pe luna)
-[color=#800040]Supremacy[/color] (odata pe luna)
-[color=#800080]Deagle Masters[/color] (1vs1 | 2vs2)
-[color=#8000BF]Faction War[/color] (fiecare factiune se bate pentru a castiga.Inclusiv factiunile pasnice)[/b]

[center][b][size=200][color=#000000]Intra si tu chiar acum![/color][/size][/b]

[img]http://i.imgur.com/0r2k1LY.png[/img][/center]

[center][b][size=50]CopyRight © 2013 - [color=#40FF00]ProiLegal.Com Server[/color][/size][/b][/center]

| Rusu_Iulian_1994 a răspuns:

Samp.rng-servers.com si ma gasesti sub numele de iulian12 daca ai nevoie de ajutor da-mi pm cand sunt on

| Tony_Vasile_1994 a răspuns:

Wtfcs - PRG ( Un nou inceput! )[0.3E]

O mica descriere generala a serverului :

Este un server deschis [chiar de putin timp] ce este hostat 24/24.
Serverul, dupa cum vedeti, este pe 0.3E si este curand redeschis!
Server fara bugu'uri.
Economia serverului este bine organizata asa incat playerul sa nu se plictiseasca.
Playerii pot avea 2 masini personale, 1 heli si o barca [binteles trebuie sa plateasca o anumita suma de bani pentru fiecare].
La banca pentru a poate scoate bani trebuie sa ai card si sa iti creezi un cont in care pui un cod pin [bineinteles iti apare la /stats] si asa poti depozita bani in banca sau poti depozita si in contul respectiv bancar care l-ai creat.
Multe locuri de vizitat si cateva de castigat bani si distrandu-te!

Factiuni:

1. Police Departament [P.D]
2. Federal Bureau of Investigation [F.B.I]
3.Ambulance
4.News Reporter
5. Taxi Cab Company
6.School Instructor
7.Tow Car Company
8.Presedinte
9.Hitman
10.Corleone
11.Barzini
12.Underground Street Mafia [USM]
13.Ballas
14.Grove Street
15.Los Santos Vagos
16.The Nang Boys

Factiunile sunt 16 la numar (dupa cum se vede). Multe din ele inca nu lider. Daca doresti sa fii lider contacteaza un helper sau admin pentru detalii!

Pe server se fac multe eventuri atat minieventuri cat si eventuri.
Mapping pentru anumite eventuri cum ar fi CS(Counter-Strike) sau Race (drag sau drift)!
Venind vorba de eventuri :d. Cand un helper/admin doreste sa faca un event playerii nu sunt nevoiti sa dea /report si sa astepte pentru a primi teleport la event...doar printr-o simpla comanda tastata de player care apare in momentul deschiderii unui event il duce direct acolo:d
Esti blocat? Si admini nu sunt online sau sunt ocupati cu eventuri sau alte probleme? Exista comanda /stuck!
Multe biz'uri si mai ales case de unde poti alege!
Daca esti player activ la un anumit level iti deschidem o casa oriunde doresti pe harta [binteles daca nu e deja acolo o casa si nu e cumparata!]

Masini: sunt 5 dealere de masini/barci/heli personale
-2 de masini (unul in LS si celalat in LV)
-1 de motoare
-1 de heli
-1 de barci

Pentru a putea lua un job poti merge in fata la Police Departament si ai acolo lista de job'uri existente pe server!
In case respectiv biz'uri intri apasand tasta f sau enter.

De inceput playerii primesc level 2 + 70k. [Nu mult pentru a nu se plictisi playerul pe server avand de toate]

Okei am spus cateva detalii despre server Very Happy. Daca doriti sa aflati mai multe intrati pe 93.119.26.229:7777!
Cand intrati nu ezitati sa dati /needhelp sau /report [text] pentru ajutor si cineva din STAFF va ajuta sau daca doriti va face un tur al serverului!
Forumul nostru : http://www.wtfcs.com/forum
Va asteptam cu drag ^.^

Take care!

| Mihai999888 a răspuns:

HostName: Romania campioana
Address: 79.119.45.140:7777
Players: 1 / 500
Ping: 2
Mode: [SR]Server
Map: Drift

| Szabo_Erhard_1990 a răspuns:

SAMP.ConnecticutMC.InFo >> Cel mai tare server. Haideti si voi. Este un server cool 100% roman cu owneri prietenosi (ROMANI)! Acest server este bazat pe viata reala. Cine vrea sa incerce Ip mai sus. Haideti cat mai multi. Va asteptam.

| LuciaNNN a răspuns:

HostName: [0.3x]Play4Gaming:GodFather
Address: gta.play4gaming.com:7777
Players: 12 / 100
Ping: 17
Mode: PLAY4GAMING GF
Map: San Andreas
DAM $$$ MULTI DE INTRARE LEADERE SANSE MARE HELPER GO GO GO HAI SA NE INMULTIM SA DEMONSTRAM CA SUNTEM TARI!

| Balasa_Sorin_1977 a răspuns:

HostName: Play-ZoNe:Ora 20:30 Realegem Lideri NO WIPE!
Address: 188.212.105.200:7777
Players: 6 / 75
Ping: 44
Mode: PZ:RPG v1.6
Map: •LS || LV• Intrati si dat /report m-a adus ginel.VA ROG MULT

| MrKafy a răspuns:

HostName:.::Elite RPG[0.3e]::.
Address: 188.241.33.133:7777
Players: 14 / 100
Ping: 24
Mode: Elite v1.4
Map: LS/SF
Momentan Serverul este in formare factiunile sunt superbe joburile reusite ce pot sa zic intra si te convingi

| Nikolas1337 a răspuns:

Www.VEDON.ro/Forum

HostName: Vedon: RolePlay Romania [0.3e]
Address: rpg.vedon.ro:7777
Players: 3 / 60
Ping: 16
Mode: VD:RP V1.0a
Map: San Andreas

Pe Vedon.RO veti dispune de urmatoarele factiuni.

Mafii:
Cuneo
Stracci
Tattaglia
Barzini (closed)
Corleone (closed)
Paterno (closed)
Fire & Medic Paramedic
Taxi Cab Company
School Instructor
News Reporter
Tow Truck Company
FBI ( rutiera / interventii )

Din toate acceste factiuni pot intra de la level 2 in orice mafie/factiune.

• Joburi Secundare

1). Detective
2). Lawyer
3). Whore
4). Drugs Dealer
5). Car Jacker
6). Car Mechanic
7). Arms Dealer
8). Car Dealer
9). Bus Driver
10). Taxi Driver
11). Fermier

• Alte Detalii:

» Primiti Level 2 de start
» Primiti 150.000$ de start
» Se vor face event-uri la 30 de minute.
» Vei primi bani/propietati la fiecare player adus.
» Toate intrarile...

De ce VEDON.ro?

1). Servere UpTime 99, 9%
2). Codurile sunt interzise
3). Membrii staffului isi fac datoria cat mai bine posibil si sunt corecti
4). Regulamentul e pe primul loc
5). Jucatorii comunitatii sunt maturi, asa incat ai cu cine sa discuti
6). Se tin cont de opiniile jucatorilor
7). Support 24/7
8). Orice problema se rezolva in maximum 24 ore
9). Experienta acumulata dealungul timpului in domeniul gamingului se reflecta asupra calitatii serverelor
10). UpDate-uri saptamanale
11). Prieteni noi

www.VEDON.ro/Forum

| LexH a răspuns:

HostName: EndGame [0.3e] - /neonshop!
Address: 93.114.82.189:7778
Players: 0 / 50
Ping: 81
Mode: EndGame RPG v2.3
Map: Los Santos

| LexH a răspuns:

HostName: EndGame [0.3e] - /neonshop!
Address: 93.114.82.189:7778
Players: 0 / 50
Ping: 81
Mode: EndGame RPG v2.3
Map: Los Santos
Pentru mai multe detalii YM : hackalex1

| Apetrii_Iulian_1996 a răspuns:

HostName: Join The Game All
Address: 188.212.104.171:7777
Players: xx/ 60
Ping: 37
Mode: CyberMaX v1.3
Map: San Andreas
Avem Un GM de Gf cu 17 Factiuni dam admine helpere leader level bani