| fata2011 a întrebat:

Cine imi da niste servere de samp da fara parola si daca au parola sa imi spuneti dau funda!

Răspuns Câştigător
| IoNuTz02 a răspuns:

Gta.gamesiasi.ro

147 răspunsuri:
| Kmuler a răspuns:

HostName: RWS Stunt Romania
Address: rws.show-gaming.com:5555
Players: 13 / 50
Ping: 513
Mode: Romania Stunt Server
Map: Stunt-DM-RP-Race-FreeRoam

| ionutica1 a răspuns:

Salut mie la gta samp imi da o eroare ceva de genul,, internal error:20415257,, sau si cu alte numere ce sa fac.Eu nu prea intru pe mess dau va dau facebook-ul meu,, Ionut ardeleanu,, am o poza cand am terminat clasa a 8-a cu camasa, sacou, pamblica si ochelari ajutati-ma va rog frumos si pe mine>!

| bogdanboboia a răspuns:

Incearca 94.176.157.210:7777 si ai sanse la admin, helper pentru ca suntem in cautare de staff. primesti masina la alegere + nrg si intri intr-o factiune e un server foarte fun incearca-l si nu ai sa pierzi

| Cernat_George_1998 a răspuns:

Ma ala nu e server intrati
Romania Mega Stunt
IP:95.64.14.154

| Ianus_Ionut_Gabriel_1995 a răspuns:

188.241.14.129:7777 Intrati pe acesta este recent infiintat de catre mine este rpg. Dau celor ce intra bani, level, lider si masina personala. Dau si helper si admin daca stiti comenzile si sunteti activi si seriosi!

| Alex_Dragos_1998 a răspuns:

DNS SAMP. VIRTUALSTRIKE.ORG

HostName: SAMP. VIRTUALSTRIKE. ORG
Address: 84.247.54.83:7777
Players: x / 50
Ping: 57
Mode: RPG
Map: Romania Map

Forum:. virtualstrike. org /forum /index php

| Kaufe a răspuns:

HostName: Proffesional Gaming RPG
Address: 188.241.63.148:7777
Players: x / 50
Ping: 33
Mode: RPG V.1.1
Map: San Andreas

| DannyGabytzu1996 a răspuns:

Http://ecila.ro/forum/index.php?/forum/501-samp-»-samp/ vineri dam drumu la server la ora 19:00

| Flame234 a răspuns:

HostName: [0.3x] Nolimit RPG www.nolimit-gaming.com
Address: 109.163.233.126:7777
Players: 12 / 100
Ping: 19
Mode: NN:RP v3.1
Map: San Andreas

| MBOtniel a răspuns:

HostName: [0.3X] VibePlay.ro | A Doua Viata Role Play
Address: 93.119.30.85:7777
Players: 22 / 50
Ping: 10
Mode: A2V [2.0.02.B]
Map: Red County
Cel mai tare server RolePlay Game Mode : Ionut_Dragomir!
Playeri 30 all day +

| 060062551 a răspuns:

HostName: GooD-Gaming:RPG (0.3z)
Address: 89.33.242.191:7777
Players: 46 / 100
Ping: 22
Mode: GooD:RPG v0.3
Map: LS • LV • SF
HostName: GooD-Gaming:RPG (0.3z)
Address: 89.33.242.191:7777
Players: 46 / 100
Ping: 22
Mode: GooD:RPG v0.3
Map: LS • LV • SF

| 060062551 a răspuns:

HostName: GooD-Gaming:RPG (0.3z)
Address: 89.33.242.191:7777
Players: 46 / 100
Ping: 22
Mode: GooD:RPG v0.3
Map: LS • LV • S

| Popescu_Eduard_1996 a răspuns:

Te-ai săturat de toate comunităţile care oferă grade fără merit?

Cauţi o comunitate cu server de SA-MP lăudat în SAMP-ul românesc?

Atunci RedzMax este comunitatea în care trebuie să intri.

Salut stimate utilizator, încă nu ai auzit că s-a redeschis comunitatea RedzMax bazată pe gaming? Atunci înseamnă că nu eşti la zi cu ştirile din lumea gaming-ului. În comunitatea nostră găseşti tot ce ai nevoie începând de la servere de gaming până la tutoriale şi multe altele. Deasemenea avem şi foarte multe secţiuni pe forum unde suntem în căutare de moderatori şi nu numai. La noi activitatea ta contează, statisfacem fiecare membru în parte, daca ai nevoie de ceva ne poţi contacta şi o să te ajutăm în cel mai scurt timp, nu abuzăm sau nu profităm de nimeni (cum fac alte comunităţi), dar acum decizia rămâne a ta, nu forţăm pe nimeni să vină, vine doar cine crede că ne place aşa cum suntem.

De ce te face RedzMax să alegi serverele lui? Haide să vă spun eu:

- Un admin este pentru a te asista în cazul unei probleme întâlnite sau pentru ajutor.
- Servere unice şi în limba română.
- Staff competitiv şi bine asamblat din piesele jocului nostru.
- Jucători români cu care te poţi înţeleg şi să legaţi prieteni între voi.

** Gaming server **

PRG (SA:MP) Server: rpg.redzmax.com:7777 se va redeschide pe 30 Noiembrie. Aici o să ai la dispoziţie un gamemod bine pus la punct şi un staff competent şi activ, de asemenea aproape în fiecare zi facem diverse evenimente organizate de STAFF-ul RedzMax: SA-MP.

CS 1.6 Server: cs.redzmax.com aici vă puteţi omorâ între voi, MAXeri acestei comunităţi.

CS 1.6 Server Respawn: rr.redzmax.com aici vă puteţi omoră, este un mod respawn care reînvi după ce mori.

** Web (legături de la RedzMax) **

Forum (IPB): http://www.redzmax.com/forum - Aici se află totul despre gaming şi real life, sunt făcute diverse categorii unde este o activitate destul de mare, de asemenea avem şi un design foarte frumos şi atractiv!

Site (RPG): http://www.redzmax.com/rpg - Aici se află totul despre serverul nostru de San Andreas Multiplazer, începând de la Admins list până la Bans list, totul se află aici!

Site (OFICIAL): http://www.redzmax.com

Facebook (pagina noastră): http://www.facebook.com/RedzMaxSocial

Îţi multumim pentru timpul acordat. Vă aşteptăm pe RedzMax pentru a deveni un MAXer.

| AdminuL11 a răspuns:

S-A redeschis SAVEG! 2013 CAUTAM ADMINII!
HostName: saveG new Server RPG [0.3x]
Address: 188.240.231.133:7777
Players: x / 196
Ping: 23
Mode: saveG RPG v4.7.5a
Map: San Andreas

| SantinoCorleone a răspuns:

Salut!
Iti prezint serverul Hard RP Just2Play.Ro!
De ce sa ne alegi pe noi?
Raspunsul e simplu, noi suntem diferiti fata de alti, tot ce avem pe server (De la scripting pana la mapping e unic)!
Avem urmatoarele factiuni:
1) Police Departament
2) FBI
3) CSI
4) LSMD
5) News Reporters
6) Yakuza
7) Hooligans
8) East Beach Bloods
9) Grove Street
10) Fort Carson Prison
Suntem un server cu forumul profesional si stafful de treaba (Atat pe server cat si pe forum)!
Va asteptam!
HostName: J2P.RO: Reality RolePlay Server [0.3x]
Address: RPG. J2P.RO:7777
Players: 41 / 150
Ping: 24
Mode: J2P:RP v3.0.13a
Map: • LS and LV •
P.S: Serverul Ruleaza pe 0.3x

| SaNgErOsU a răspuns:

Salut,daca iti place Sa:Mp-ul atunci trebuie sa citesti asta! Tocmai s-a deschis un nou server de Sa:MP modul Role-play.

HostName: Rpg.Reality-GaminG.Ro Official Sv (Update)
Address: rpg.reality-gaming.ro:7777
Players: 60 / 100
Ping: 37
Mode: RG:RP v7.1.2 - RPG
Map: • LS and LV •

Acest server are un GM unic.
Pentru Mafii s-a adaugat un sistem de war foarte frumos cu care poti castiga bani/droguri/materiale.Sa introdus si sistemul de a face plantatie de droguri, comanda pentru a planta droguri este (/plant ) si pentru a ridica drogurile (/pick ), asta nu e tot, gangurile rivale pot da foc la plantatie.
Sau rezolvat multe buguri si sistemul Anti-hack este unul foarte performant.
Sa introdus comanda (/fura ) la Mafi! Cu aceasta comanda poti fura arma inamicului cand esti in masina.

Intrati si nu veti regreta!

| Daniel_Constantin_1994 a răspuns:

HostName: Trucking Romenian Ofice[0.3e]
Address: 93.114.82.106:7778
Players: 10 / 25
Ping: 34
Mode: Trucking Romenian Ofice[0.3e]
Map: San Andreas

| AlecsLazar7 a răspuns:

Samp.pro-league.ro! este super iti da lvl 5 si 2 kk de la inceput admini foarte de treaba, eu a leader helper si ai sanse daca esti activ si aduci si tu un player 2

| Kiimmyi a răspuns:

HostName: xDeViL: SA:MP [Recrutam Staff] [0.3x]
Address: 93.119.26.132:7777
Players: 3 / 50
Ping: 27
Mode: xDevil RPG
Map: San Andreas

| Kiimmyi a răspuns:

HostName: xDeViL: SA:MP [Recrutam Staff] [0.3x]
Address: 93.119.26.132:7777
Players: xx / 50
Ping: 27
Mode: xDevil RPG
Map: San Andreas

Intra aici, este un server nou.

| AllexFcRb a răspuns (pentru Kiimmyi):

Gf.EvoGame.Ro - Cel mai tare server - Go Go Go la 10 on Alegeri Lideri [ ultima data ] si 15 on Alegeri Admini [ inca nu s-au ales ] big grin da si tu mai departe. si sa dati /report m-a adus ToToLiNo happy

| Sorin_Dede_1992 a răspuns:

HostName: RealZone |GF| START CERERI LIDERI WWW.RLZ.RO
Address: mondial.gamesiasi.ro:7777
Players: 9 / 50
Ping: 37
Mode: rLz GF v1.4
Map: San Andreas

| DeluxeRo_Netherdrake_1994 a răspuns:

HostName: EFL: RPG Server [0.3e]
Address: RPG.EFL.RO:7777
Players: 38 / 50
Ping: 7
Mode: EFL v0.1
Map: Los Santos

| DeluxeRo_Netherdrake_1994 a răspuns:

HostName: EFL: RPG Server [0.3e]
Address: RPG.EFL.RO:7777
Players: 4 / 50
Ping: 7
Mode: EFL v0.1
Map: Los Santos

http://efl.ro/forum/

| Vlad_Vlad_1990_r5Kp a răspuns:

Rpg.blomer.ro:7777

| Vlad_Vlad_1990_r5Kp a răspuns:

Rpg.blomer.ro:7777rpg.blomer.ro:7777rpg.blomer.ro:7777rpg.blomer.ro:7777rpg.blomer.ro:7777rpg.blomer.ro:7777rpg.blomer.ro:7777rpg.blomer.ro:7777rpg.blomer.ro:7777rpg.blomer.ro:7777

| XD_Laurentiu_1999 a răspuns:

188.241.14.81:7777 -> Romania Speed Trucking

Deschis De Pe Data De 21.10. 2013

Vip Lv 1 Free

Y! M: yooogamer@yahoo.com

| AllexFcRb a răspuns:

Buna! uite aici un server Fain
Gf.EvoGame.Ro - Cel mai tare server - Go Go Go la 10 on Alegeri Lideri [ ultima data ] si 15 on Alegeri Admini [ inca nu s-au ales ] big grin da si tu mai departe. si sa dati /report m-a adus ToToLiNo happy -- Sa sti, ca te inregistrezi cu parola big grin

| razvan12340 a răspuns:

IP:79.118.98.207
dau helpar si admins

| Badea_Andrei_1996 a răspuns:

Hostname: RPG.Power-Games.ro
address: 192.168.2.100:7777
players: 5 / 70
Ping: 3
Mode: EOG:RP v0.1-RPG
Map: San Andreas asta este un server foarte frumos se dau adimine! admini sunt prietenosi!

| TommY_4624 a răspuns:

Imagine

Mall Big Network

Citat:
- un cazino
- o alimentara mare
- un magazin de haine
- un restaurant (bizul)
- sarituri cu parasuta (utilizare comanda /saritura)
- arena cu masini (curse)
- muzeu cu pesti (ceva unic)
- un club de stripteze + o camera privata

Imagine

Scoala de soferi si Magazinu de licente

Imagine

Autogara Big Network [Spawn Civil]

Imagine

Hotelul Big Network

Citat:
- 10 camere disponibile
- puteti sta inchrie doar o noapte

Imagine

Salon de Coafura si Magazin de Haine

Citat:
- de la magazinu de haine va puteti cumpara proprile haine sau ochelari, spaci, s.a.
- la salonul de coafura va faceti coafura personalizata

Imagine

Banca B.C.R.

Imagine

Balonul cu aer

Citat:
/controlon - ca sa controlati balonul
/controloff - ca sa nu mai controlati balonul
/comenzibalon - ca sa vedeti cum controlati balonul

Imagine

Seifuri la ganguri si mafii

Citat:
/depozita - depuneti in seif materiale sau droguri
/scoate - scoateti din seif materialele si drogurile detinute de dvs.

Imagine

Rival Wars

Citat:
/wars - ca sa vedeti toate comenzile disponibile
/scorewar - vedeti scorul detinut in timpul cuceriri
/givezone - dati un anumit teritoriu altui lider
/takezone - cuceriti un anumit teritoriu
/takeover - renuntati la o anumita batalie (doar admini)

Imagine

Factiunile

1. Politia Romana
2. Serviciul Roman de Investigatii
3. Armata Romana
4. S.M.U.R.D
5. La Cosa Nostra
6. The Yakuza
7. Primaria Big Network
8. Hitman
9. Stirile Big Network
10. Compania de Taxi
11. Grove Street Family
12. Ballas Gang
13. Los Santos Vagos [OFFLINE]
14. Varrio Los Aztecas [OFFLINE]

Joburile

1. Detectiv
2. Avocat
3. Whore
4. Vanzator de Droguri
5. Vanzator de Masini
6. Mecanic
7. Badigard
8. Vanzator de Arme
9. Sofer de Autobuz
10. Ziarist
11. Sofer pe Tir
12. Fermier
13. Sofer S.O.M.A

Sectia de Politie + Lift Automat

Citat:
/liftup - urcati liftul pe acoperisul sectiei
/liftdown - cobarati liftul

Imagine

Sediu S.R.I.

Imagine

Baza Armatei Romane

Imagine

Sediu S.M.U.R.D si Spitalul

Imagine

10 NPC-uri

Citat:
- 2 stripteze la mall
- 1 stripteza speciala in camera privata de la mall
- 2 badigarzi la mall
- 2 politisti la sectia de politie
- 1 civil la spawn civil
- 2 soferi de autobuze

Muzel Big Network

Imagine

Clubul de striptiz

Imagine

Statii de autobuz

Imagine

========================================================================

Scripter: BuBu
Site: http://www.big-network.in
Forum: http://www.big-network.in/forum
Site RPG: http://www.big-network.in/rpg
IP: 93.119.26.216:7777
DNS: rpg.big-network.in
40 slots + 10 npc-uri = 50

Nota: Topic postat unic pe sa-mp.ro si sa-mp.com!