| fata2011 a întrebat:

Cine imi da niste servere de samp da fara parola si daca au parola sa imi spuneti dau funda!

Răspuns Câştigător
| IoNuTz02 a răspuns:

Gta.gamesiasi.ro

147 răspunsuri:
| Mihaela_Dumitru_1989 a răspuns:

HostName: [Wipe] ProNion GF [La 20 On Lvl. up+4Rp ]
Address: 93.113.217.16:7777
Players: x/ 50
Ping: 16
Mode: pronion GF
Map: ProNion LS-LV

| StarkillerRazvan a răspuns:

HostName: Lunetistii: The GF. Level 3 pentru incepatori!
Address: gta.lunetistii.ro:7777
Players: 46 / 150
Ping: 4
Mode: LUNETISTII GF
Map: San Andreas
Prea tare love struck

| kobo0123 a răspuns:

Comunitatea B-Zone va invita pe cel mai mare server romanesc de SA-MP(San Andreas Multiplayer): (RPG2.B-Zone.Ro:7777)
Hostname: B-Zone: RPG Server 2 [0.3z]
Address: 89.33.242.97:7777
DNS Address: RPG2.B-Zone.Ro:7777
Players: 350+/1000

De ce B-ZONE?

- un gamemode care imita realitatea, cel mai cautat de altfel.
- serverul se intinde pe intreaga harta San Andreas.
- cel mai popular server romanesc.
- un mediu placut de joc unde va pute? i distra alaturi de prieteni? i unde va pute? i face prieteni noi.
- ajutor informativ pentru începatori din partea echipei de Helperi? i Admini.
- posibilitatea de a avansa rapid în nivel.
- vehicule de tutorial pentru începatori care se îmbunata? esc odata cu avansarea în nivel (Level 1 - Faggio, Level 2 - Perennial, Level 3 - Bobcat, Level 5 - Bravura, Level 7 - Landstalker).
- pre? uri accesibile pentru a va cumpara vehicule, case, bizuri? i slujbe care va ofera un venit frumos pentru a strânge bani.
- sistem de referral prin care pute? i profita financiar daca va aduce? i prietenii pe server.
- event-uri organizate in permanenta.
- multe alte lucruri interesante care va trebui sa le descoperi? i singuri, nu ve? i regreta.

Fac? iuni

- Pa? nice (nivel 5):

Los Santos Taxi
Las Venturas Taxi
San Fierro Taxi
Paramedics
News Reporter
School Instructors
Tow Truck Company

- Ganguri (nivel 7):

Verdant Family
Vietnamese Boys
Green Street Bloods
The Tsar Bratva
Red Dragon Triad
Southern Pimps
Avispa Rifa
El Loco Cartel
69 Pier Mobs

- Departamente (nivel 10):

LS Police Department
LV Police Department
SF Police Department
Federal Bureau of Investigation
National Guard
- Agen? ie (nivel 10):

Hitmen Agency

Va asteptam sa va simtiti bine alaturi de noi!

| Moraru_Alecsandru_1996 a răspuns:

Fata 2011 trimite niste poze nud cu tine

| Radu_Iordanescu_1992 a răspuns:

HostName: [Romania] gPlace | RPG Server 0.3E
Address: 93.119.26.4:7777
Players: 9 / 50
Ping: 19
Mode: RPG - v1.4
Map: Los Santos

| Vlasceanu_Alex_1994 a răspuns:

HostName: [0.3x]FairGame:The GodFather Server
Address: 188.213.216.28:7777
Server aproape nou cu un GameMode de exceptie si cu cel mai prietenos staff care il poti avea!
Vino alaturi de noi sa traim a 2-a viata!

Echipa FairGame te asteapta cu bratele deschise!

| Smok3r1 a răspuns:

Intrati pe serverul nostru de samp RPG.Reality-GaminG.Ro cel mai tare de server SA:MP WIPE admini de treaba intrati in numar cat mai mare

| Popa_Violeta_1995 a răspuns:

| Vlad_Vladu_1992 a răspuns:

Salut, sunt Sincover., owner pe serverul After-School si va invitam sa jucati GTA San Andreas Multiplayer pe un gamemode foarte favorabil Avem de toate, orice doresti. Vino cu prietenii tai si joaca cu ei.
Serverul este: HostName: After-School: RPG(0.3e)
Address: rpg.afschool.ro:7777
Players: 32 / 250
Ping: 18
Mode: AF-RPG v1.5
Map: San Andreas

| grauru a răspuns:

HostName: LaLeagane.Ro - It`s all about gaming!
Address: 93.119.26.248:7777
Players: 51 / 150
Ping: 9
Mode: RPG CLL v3.0
Map: •Los Santos•

**Toti cautati un server de samp unde puteti juca linistit fara alte probleme**
*Server aproape nou deschis care face parte din cea mai mare comunitate din Romania LaLeagane.Ro
**Serverul contine :
-Poti avea 7masini
-3 Case
-2 bizuri
-17 Factiuni disponibile
-Mapa facuta pe placul playerilor
-Event
-Se da levelup/respectpoints etc
****Cand intri pe server****
**Daca ramai pe server primesti:
-2Masini
-1 Casa
-1Biz (Daca mai sunt la dispozitie bine inteles
-1 barca
-1 avion (Toate personale)

**********Va asteptam*********

| Pasalac a răspuns:

HostName: Gta.Freakz.Ro - The Godfather
Address: gta.freakz.ro:7777
Players: 70 / 100
Ping: 39
Mode: Godfather © Freakz.Ro
Map: San Andreas

| Tot_Ala_Kentu_1997 a răspuns:

HostName: SkyZone RPG [0.3x] La 100/100on level up + 1kk
Address: 93.119.26.216:7777
Players: 20 / 100
Ping: 26
Mode: Version [RP] v5.5.8
Map: Los Santos

| Dobrean_Alex_1996 a răspuns:

Eu as zice sa incerci un server de RPG
cum ar fi rpg2.b-zone.ro

| ClaudiuBreEstiOrb a răspuns:

IP:188.241.14.98:7776

| d3niiS a răspuns:

HostName: OwerTeam Romania RolePlay
Address: 188.241.63.171:7777
Players: 2 / 50
Ping: 28
Mode: OT:RPG v0.1
Map: Romania LS-LV - Acest Server Sa Deschis Acum 10Minute! De Inceput Va Dam Level 3, 50k la voi 50k in banca, Si Orice Masina Personala Doriti GRATUIT! Te Asteptam! Poti Primi Helper, Admin smug! Te Astept :*

| Bă_TOmitsha_1995 a răspuns:

Intrati pe cel mai tare server de samp 195.225.58.25:7777 RolePlay Just4Play Haideti Haideti Haideti! Aduceti-va prietenii

| valyxxl2011 a răspuns:

Sall cine este dispus sa imi dea si mie admin pe un server.Pot sa ii fac publicitate pe youtube, pot sa fac videoclipuri si chiar filme ...si sa pun pe youtube ca serveru E CEL MAI TARE ...va rog astept raspuns cine vrea.

| denys200 a răspuns:

Cel mai tare server samp rpg roman : 93.114.82.186:7777

| Popescu_Vlad_1994 a răspuns:

Host name Romania Big Stunt
ip. 188.241.14.249:778
e cel mai tare server! daca ma gasesti pe server Vld123 zici pe chat si iti dau 1000 coins!

| Alex_Mihai_1993 a răspuns:

Hei cine imi da si mie un server pe gta san andreas multiplayer cu bani multi sa fie adica cand am intrat in joc sa am bani multi