| EverthingIsPermited a întrebat:

Cine imi da si mie niste jocuri ca m-am plictisit in afara de assassin's creed, prototype, prince of persia, C. S. fundita pentru cele mai misto jocurihappy

2 răspunsuri:
| EverthingIsPermited explică:

Am jucat in mare parte din jocurile pe care mi le-ai zis Ady

| Ady93_2195 a răspuns:

Salut, incearca Nfs Shift, shift 2, half life 2, call of duty modern warfare, modern warfare 2, dead rising 2, left 4 dead, left 4 dead 2, fifa 11, dirt 2, battlefield bad company 2, etc...
Funda?big grin