| MiReLfRuMuSeLu a întrebat:

Cine imi da si mie un hack pentru top eleven, eu am cautat si n-am gasit numai cu survey si n-am euro pe tel, Ofer funda + Vot
(Scuzatimi categoria este cea mai vizitata)

Răspuns Câştigător
| S1mplu a răspuns:

Imi pare rau prietene,dar daca incerci sa iei un hack pentru top eleven sa stii ca nu exista sau cel putin nu stiu eu, si sa-ti spun ceva daca tot iti raspund, acele oferte(surveys) de unde vrei tu sa descarci,poti folosi proxy (ip din alte tari) sa faci oferte gratis,dar no sa iti mearga chiar daca il descarci pe acel hack,din cauza ca poate fi keyloger, sau mai rau cum ar fi un virus care sa-ti distruga toate fisierele din pc si sa-ti fure orice cont si de astea, ai mare grija, nu toate conturile au hackuri, daca doresti sa cauti hackuri ceva, te sfatuiesc sa intri pe aceasta pagina si sa-ti faci cont, te duci la "Forums" si acolo gasesti si pentru "unele" jocuri de pe facebook si metin si multe altele, : http://www.elitepvpers.com. Iti zic din proprie experienta, nu lua de pe survey's, macar incearca cu proxy daca tot vrei sa o faci, sa ai macar antivirusul activat, daca ai windows 7, foloseste "Microsoft security essentials" este si in limba romana : http://windows.microsoft.com/......-versions. Bafta, ai grija la surveys, sunt facute mai mult sa-ti "pape" creditele de pe telefon, platesti in jur de 3-5 euro.