| sematorka a întrebat:

Cine imi da un cont de metin2 ro pe hydra de lvl 10+ care merge? Cine imi da primeste funda.

4 răspunsuri:
| William a răspuns:

Iti dau eu un cont pe hydra lv 23 parca, sura arme, contul e gol da daca imi dai funda iti dau armele si armura si 1kk, iti trimit datele de logare prin mesaj, sa dai funda.

| akaa a răspuns:

De ce toti asteptati conturi? Voi nu puteti sa va faceti. Si + metin 2 e de moda veche si e handicapat rau jocu. straight face

| sematorka explică:

Are lvl 7 laughing

| ReginaRaspunsurilor a răspuns:

Eu ma joc pe Metin2GX.ro si acolo faci lvl 40 in 10 minute crede-ma
eu joc de o luna si am lvl 80 + ca acolo castigi multi bani si poti primi frizuri gratis de la ala cu tarnacopu nici yang nu costa ai acolo si masca emotiei fara yang si mantia curajului si in ultimul rand papuci de vant fara yang