| anamaria120 a întrebat:

Cine imi da un cont stardoll care a fost sau e superstar si are foarte multe pagini de haine gratis si obiecte decorative? Dau funda si un cont pe idressup.Imi trimiteti contul prin mesaj.nu sa il vada toti.Si va explic mai mult despre jocul idressup.Mie mi se pare foarte frumos si e asemanator cu stardoll.Acolo primesti si zilnic cate un cadou pentru fete.Sunt doua fete acolo.Una mai grasa si una mai slaba. Poti sa le imbraci pe amandoua cu hainele noi care apar la magazin si pe care le am in garderoba.E un joc cu nivele,cu camere, are si multe obiecte.Trimiteti-mi un mesaj sa va explic mai multe despre joc si daca vreti sa imi dati contul mi-l dati prin mesaj. Funda! Dar va rog sa aiba foarte multe lucruri!

2 răspunsuri:
| anamaria120 explică:

Iar lucrurile sa fie si cumparate dar si multe gratis.Caci eu mi-am facut recent un cont si am vazut la ceilalti utilizatori cate haine gratis au! Rochii de la Monte Carlo, de la mai multe firme.Va rog sa fie multe gratis! Stiu ca poate am pretentii, dar chiar imi doresc un asemenea cont.Trimiteti mesaj!

| anamaria120 explică:

Nu trebuie neaparat sa fie superstar, dar macar sa aiba haine multe.