| edysimion a întrebat:

Cine imi face si mie un sistem de gaming pana in 2500 lei? Va rog frumos big grin

1 răspuns:
| JohnnyWylde a răspuns:

Uite aici cam asta ar fi http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/793033/ dar cei care se pricep as dori sa comentati putin configuratia asta. Eu inca nu am construit sistemul, nu stiu cat de bine se comporta. Configuratia am facut-o cu 3-4 luni in urma, iar unele componente nu mai sunt in stoc dar cam ala ar fi un sistem de gaming bun la bugetul ala.